Odwierty geologiczne

Firma Geowip pracuje pod Poznaniem. Jest to fabryka zajmująca się pracami w sferze geologii i geotechniki. Robi przeróżne projekty mające związek z wierceniami zacząwszy od konceptu, do zredagowania elektronicznego rysunków i zezwoleń. Odwierty geotechniczne to ważna zleceń fabryki Geowip.

GEOWIP Wronki

Firma ma na stanie nowocześniejszy park narzędzi do wykonywania wierceń tak procedurą bez użycia wody jak i na mokro. W sferę ich działalności mieszczą się też prace środowiskowe gruntów i wody. Fabryka ma różne atesty i zezwolenia do wykonywania prac na polu geotechniki i geologii. Mnóstwo
klientów skorzystało z zleceń Geowip i na ich witrynie www można przeczytać komentarze dyrektorów przedsiębiorstw, jakie sławią Geowip jako markę solidną i wiarygodną.
Oprócz wierceń firma prezentuje pompy do pobierania wody, handel nimi oraz montowanie oraz wykonywanie studni. W obszar oferty wchodzi projekt studni, zapewnienie właściwych warunków w terenie, postawienie cembrowiny studni, pierwsze pompowanie, zrobienie pozwoleń geotechnicznych.

www.geowip.pl

GEOWIP
Biezdrowo 29
64-510 Wronki