Sprawdź asortyment przyczep ciężkich.

Nasza spółka od lat doskonali się w montowaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są tworzone z porządanej wartości substancji. Zatroszczyliśmy się o błahe szczegóły. Burty naszych przyczep są aluminiowe, podczas gdy, powierzchnia transportowa przyczepy została wymyślona ze sklejki antypoślizgowej, w tym na dobitkę, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są sporządzane z znacznej próby blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej ewentualnie zjednoczenia płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Ponadto, w każdej z przyczep są zainstalowane zaczepy ładunkowe, tak aby w przystępny przepis było można dowozić wszelkich podklas materiałów.

Na nietypowe obstalunki mocujemy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest uzbrojona w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu sposobowi nasze przyczepy mogą naraz służyć jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej oferty zalecamy przyczepę uchylną, obejmującą system siłownika hydraulicznego, podówczas przyczepa może usługiwać jako laweta do translokowania samochodów osobowych, też do translokacji wszelkich urządzeń specjalistycznego zastosowania.

Moblizujemy Państwa do zapoznania się z nietradycyjną ofertą i skorzystania z promocji.